Räägi minuga
Talk to Me (2022)
Põnevik, Õudus
Alla 16. a keelatud
Pikkus: 
1t 35min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
25.08.2023
Alla 16. a keelatud4KGarsu pasaulio irasai
Lavastaja: 
Danny Philippou
Michael Philippou
Osades:
Sophie Wilde
Alexandra Jensen
Joe Bird
Levitaja: 
Garsu pasaulio irasai

25. augustil esilinastub deemonlik õudusfilm „Räägi minuga“. Austraalia kaksikvennad Danny ja Michael Philippou, populaarse YouTube’i kanali RackaRacka sisuloojad, vahetasid interneti suure ekraani vastu. Kriitikud nimetasid nende debüütfilmi aasta üheks õudsemaks.

Kas mäletate jubedat seltskonnamängu vaimude väljakutsumiseks ouija-laua, nõel ja niidi abil? Soovite veel teravamaid elamusi? Katsetage uut meetodit surnutega suhtlemiseks – igivana palsameeritud kätt. Mäng on lihtne. Kustutage tuli, laske end tooli külge kinni siduda, võtke käe külmadest sõrmedest ja pöörduge vaimude maailma poole sõnadega: „Räägi minuga.“ Teie ette ilmub deemon, kelle kutsus välja teie alateadvus. Ikka pole küllalt hirmus? Öelge: „Ma lasen su sisse“ – ja teie silmad muutuvad süsimustaks, te hakkate kogu kehast pekslema ja tõmblema, väljakutsutud deemon poeb teie naha alla, tungib teie hinge, võtab võimust teie mõistuse üle, siis avab värava põrgusse, kuhu tohib jääda ainult 90 sekundiks. Kui jääte kauemaks, jääb väljakutsutud deemon teisse igaveseks ja tagasiteed pole enam.

Mia (Sophie Wilde) ja tema parim sõbratar Jade (Alexandra Jensen) on haaratud spiritismirituaalist, mis levib TikTokis viirusena. Miale on see võimalus rääkida surnud emaga, Jade tahab lihtsalt uudishimu rahuldada. Sõbratarid veedavad surnutega suheldes lõbusalt aega, siis aga liitub nendega Jade’i väikevend Riley (Joe Bird). Mäng muutub surmaohtlikuks. Seltskond mõistab, et on liiga kaugele läinud. Lastes deemoni lapsesse, avasid nad sünge maailma värava. Deemonid võtavad võimust Riöey hinge üle, Miat jälitavad paranormaalsed, õudsed, verdtarretavad nägemused. Tüdrukute elu muutub õuduseks, millest pole pääsu.

„Räägi minuga“ on pinev õudusfilm, mis köidab tähelepanu esimesest hetkest. Hirm ja hingemattev pinevus võtavad teid oma võimusesse ja see film ei unune niipea.