9. augustist kehtivad piirangud

26. augustist laieneb COVID tõendi esitamise nõue kõikidele klientidele või osalistele, sõltumata inimeste arvust. Tõendit ei pea esitama alla 18-aastased külastajad.

Alates 9. augustist on sisetingimustes toimuvatel kontrollita üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 osalejat.

Seoses sellega toimub osadel Kino Kannel seanssidel samuti COVID tõendi kontroll. Kuna meie eesmärgiks pole külastajate terviseandmeid asjatult kontrollida, siis esialgu, kui Vabariigi Valitsuse poolt seatud piirangud seda võimaldavad, teostame kontrolli vaid juhul, kui on alust arvata, et külastajate arv ületab 50 piiri. Seda näiteks mõne populaarsema filmi tulekul või kui filmiga samal ajal toimub mõnes teises Kandle saalis üritus.

Kui soovime tõendeid kontrollida, lisame sellekohase märke seansi juurde. Vastasel korral on seansi külastajate piirarvuks 50. Kontrolliga seanssidel saab nakkusohutust tõendada:

  • COVID immuniseerimise tõendiga
  • COVID negatiivse testi tõendiga (PCR test kuni 72 tundi enne üritust, antigeeni test kuni 48 tundi enne üritust)
  • COVID läbipõdemise tõendiga

COVID tõend saab olla nii digitaalne kui ka paberkandjal väljatrükk. Tõendeid kontrollitakse nutitelefoniga kasutades selleks digilugu.ee veebirakendust.

Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.

Paljudele küsimustele annab vastuse kriis.ee leht: https://kkk.kriis.ee/et/kkk/avalikud-teenused-ja-igapaevaelu/kultuur-ja-...

Lisaküsimuste korral võib ühendust võtta läbi Kino Kannel Facebook'i või saates meili info@kinokannel.ee.

COVID tõendi loomine

Kontrolliga üritusel osaleda tahtev isik peab tõendama oma nakkusohutust. See tähendab, et iga üritusest osavõtja peab looma endale COVID tõendi. Tõendi loomine toimub digitaalselt digilugu.ee »

COVID tõendi printimisel abistavad inimesi kohalikud omavalitsused ja raamatukogud. Välismaalased saavad pöörduda TEHIKu poole vajaliku tõendi väljastamiseks.