Väikesed asjad
The Little Things (2021)
Draama, Krimi, Põnevik
Alla 16. a keelatud
Pikkus: 
2t 07min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
12.02.2021
Alla 16. a keelatud4KACME Film OÜ
Lavastaja: 
John Lee Hancock
Osades:
Denzel Washington
Rami Malek
Jared Leto
Levitaja: 
ACME Film OÜ

Psühholoogilise krimipõneviku “Väikesed asjad” peaosades astuvad üles Oscari-võitjad Denzel Washington (“Treeningpäev”, “Au ja hiilgus”), Rami Malek (“Bohemian Rhapsody”) ja Jared Leto (“Elujanu”). Stsenaariumi autor John Lee Hancock (“Pime nurk”, “Hr Banksi päästmine”) ka lavastas filmi.

Kerni maakonna abišerif Joe “Deke” Deacon (Washington) saadetakse Los Angelesse lihtsat ülesannet täitma - asitõendeid koguma. Kuid ta kaasatakse seal linna terroriseeriva mõrvari otsingutesse. Jahti korraldavale LA šerifijaoskonna seersandile Jim Baxterile (Malek) avaldab Deke’i võmmivaist muljet ja ta võtab ta mitteametlikult appi. Kuid mõrvarit jahtides ei tea Baxter, et uurimine toob pinnale mõndagi Deke’i minevikust ja paljastab süngeid saladusi, mis võivad enamatki kui vaid ta juhtumi ohtu seada.

Filmis teevad kaasa veel Natalie Morales (“Sugupoolte heitlus”), Terry Kinney (“22. miil”, telesari “Miljardid”), Chris Bauer (“Sully”, telesari “The Deuce”), Joris Jarsky (telesari “Bad Blood”), Isabel Arraiza (telesari “Pearson”) ja Michael Hyatt (“Hull ekstüdruk”).

Filmi “Väikeste asjad” produtsendid on Oscari ja Emmy võitnud produtsent Mark Johnson (“Halvale teele”, “Vihmamees”) ja Hancock. Tegevprodutsendid on Mike Drake ja Kevin McCormick.

Mitme kaadritetaguse meeskonnaliikmega on Hancock korduvalt koostööd teinud. Nende seas on Oscarile kandideerinud operaator John Schwartzman (“Favoriit”, “The Founder”, “Hr Banksi päästmine”), Oscarile kandideerinud kunstnik Michael Corenblith (“Apollo 13”, “The Founder”, “Pime nurk”), monteerija Robert Frazen (“The Founder”) ja kostüümikunstnik Daniel Orlandi (“The Founder”, “Pime nurk”). Filmi helilooja on Oscarile kandideerinud Thomas Newman (“1917”, “Spioonide sild”, “Hr Banksi päästmine”).

Warner Bros. Picturesi ja A Gran Via Productioni filmi “Väikesed asjad” levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures.