Tom ja Jerry
Tom and Jerry (2021)
Animatsioon, Kogupere, Komöödia, Seiklus
Perefilm
Pikkus: 
1t 41min
Eesti keeles
Ilma subtiitriteta
Kinos alates: 
26.02.2021
PerefilmEesti keeles4KACME Film OÜ
Lavastaja: 
Tim Story
Osades:
Chloë Grace Moretz
Michael Peña
Rob Delaney
Levitaja: 
ACME Film OÜ

Lavastaja Tim Story filmis “Tom ja Jerry” satuvad taas kokku ajaloo armastatuimad vastased, kui Jerry kolib „sajandi pulma“ eel New Yorgi parimasse hotelli ning meeleheitel pulmakorraldaja on sunnitud temast vabanemiseks Tomi palkama. Järgnev kassi-hiire lahing ähvardab hävitada pulmakorraldaja karjääri, hotellis toimuvad pulmad ja ehk isegi terve hotelli. Kuid peagi ilmneb veel suurem probleem - nimelt üks saatanlikult auahne töötaja sepitseb midagi kõigi nende kolme vastu.

Tomi ja Jerry uusim suure ekraani seiklus on vaatemänguline klassikalise animatsiooni ja märuli segu, kus tuntud tegelased on sunnitud tegema mõeldamatut – kõige päästmiseks koostööd tegema.

Filmi lavastaja on Tim Story (“Fantastiline nelik”) ja produtsent on Chris DeFaria (“LEGO film 2”, “Valmistub esimene mängija”). William Hanna ja Joseph Barbera loodud tegelastel põhineva stsenaariumi autor on Kevin Costlelo.

Tegevprodutsendid on Tim Story, Adam Goodman, Steven Harding, Sam Register, Jesse Ehrman ja  Allison Abbate. Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Alan Stewart, kunstnik James Hambidge, monteerija Peter S. Elliot ja kostüümikunstnik Alison McCosh. Helilooja on Christopher Lennertz.

Warner Bros. Picturesi, Warner Animation Groupi ja Tim Story filmi “Tom ja Jerry” levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures.