Teismelised ninjakilpkonnad: Mutantide möll
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (2023)
Animatsioon, Fantaasia, Kogupere, Komöödia, Märul, Seiklus, Ulme
Alla 6. a mittesoovitatav
Pikkus: 
1t 39min
Eesti keeles
Ilma subtiitriteta
Kinos alates: 
11.08.2023
Alla 6. a mittesoovitatavEesti keelesEstonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: 
Jeff Rowe
Kyler Spears
Levitaja: 
Estonian Theatrical Distribution OÜ

New Yorgi kanalisatsiooni lõputus tunneliterägastikus elavad neli teismelist venda, Leonardo, Raphael, Donatello ja Michelangelo. Aga need pole tavalised teismelised. Nad on kilpkonnad. Aga nad pole ka tavalised teismelised kilpkonnad. Nad on teismelised mutant-ninjakilpkonnad!

Poiste elu läheb senisest veel raskemaks õhtul, mil nende teed ristuvad kogu linna alistamisest unistava superkurikaelaga, kes kannab nime Superkärbes, sest... täpselt see ta ongi. Enda ümber on Superkärbes kogunud värvika pundi mutante, kes näevad inimestes ainult tüütut takistust oma käskja vallutusplaanidele. Seikluste järele janunev ninjakilpkonnade nelik ei saa sellist jama niisama pealt vaadata. Nad asuvad tegudele, abiks koolitelevisiooni häbelik reporter April ja oskused, mille on neile edasi andnud nad üles kasvatanud meister Pind.

Tormaka animaseikluse "Teismelised ninakilpkonnad: Mutantide möll" loojateks on iseäraliku huumorimeelega mehed Seth Rogen ja Evan Goldberg ("Superbad", "Vorstipidu"), kes on armastanud neid tegelasi juba mitukümmend aastat.

Eestikeelses versioonis andsid oma hääle tegelastele Derek Leheste (Leonardo), Villem Johannes Männard (Raphael), Ingmar Poll (Donatello), Eke Oskar Almann (Michelangelo), Kärt Tammjärv (April), Indrek Ojari (Superkärbes), Peeter Rästas (meister Pind), Aita Vaher (Cynthia), Mart Toome (Ämblik), Leino Rei (Rocksteady) ja paljud teised.

Eestikeelne versioon valmis stuudios Film Audio. Tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas.