Teekond mälestustesse
Reminiscence (2021)
Müsteerium, Põnevik, Romantika, Ulme
Alla 12. a keelatud
Pikkus: 
1t 56min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
20.08.2021
Alla 12. a keelatud4KACME Film OÜ
Lavastaja: 
Lisa Joy
Osades:
Rebecca Ferguson
Hugh Jackman
Thandiwe Newton
Levitaja: 
ACME Film OÜ

Stsenaristi, lavastaja ja produtsendi Lisa Joy ning Warner Bros. Picturesi märulipõneviku “Teekond mälestustesse” peaosades mängivad Hugh Jackman, Rebecca Ferguson ja Thandiwe Newton.

Üleujutatud Miami ranniku äärealal elav eradetektiiv Nick Bannister (Jackman) sukeldub lummavasse minevikumaailma, et aidata klientidel kaotatud mälestustele ligi pääseda. Uus klient Mae (Ferguson) muudab ta elu aga igaveseks ja lihtsast otsingust saab ohtlik kinnisidee. Kui Bannister Mae kadumise kohta tõde leida üritab, avastab ta vandenõu ning peab vastama küsimusele, milleks ollakse valmis, et armsamaid mitte kaotada.

Lisaks Oscarile kandideerinud Jackmanile (“Hüljatud”, “Maailma suurim showmees”), Fergusonile (tulevane “Düün”, “Võimatu missiooni” filmid) ja Newtonile (“Solo: Tähesõdade lugu”) astuvad filmis üles Cliff Curtis (“Meg”, “Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw”), Oscarile kandideerinud Marina de Tavira (“Roma”), Daniel Wu (telesari “Into the Badlands”, “Warcraft: algus”), Mojean Aria (telesarjad “See” ja “Dead Lucky”), Brett Cullen (“Jokker”), Natalie Martinez  (telesarjad “The Stand” ja “The Fugitive”), Angela Sarafyan (“Läänemaailm”) ja Nico Parker (“Dumbo”).

“Teekond mälestustesse” on esimene Joy (“Läänemaailm”) lavastatud täispikk film ja ta ise on algupärase stsenaariumi autor. Filmi produtsendid on Joy, Jonathan Nolan, Michael De Luca ja Aaron Ryder. Tegevprodutsendid on Athena Wickham, Elishia Holmes ja Scott Lumpkin.

Joy loomingulise meeskonna moodustasid operaator Paul Cameron, kunstnik Howard Cummings, monteerija Mark Yoshikawa ja helilooja Ramin Djawadi, kellega ta tegi koostööd sarjas “Läänemaailm”. Kostüümikunstnik on Jennifer Starzyk (“Bill ja Ted: muusikaga näkku”).

“Teekond mälestustesse” on Warner Bros. Picturesi, A Kilter Filmsi, Michael De Luca,  Filmnation Productioni ja Lisa Joy film, mida levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures.