Suur võidusõit. Audi Lancia vastu
Race for Glory: Audi vs. Lancia (2024)
Biograafia, Draama, Sport
Alla 12. a mittesoovitatav
Pikkus: 
1t 49min
Inglise, itaalia ja teistes keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
24.02.2024
Alla 12. a mittesoovitatav4KGarsu pasaulio irasai
Lavastaja: 
Stefano Mordini
Osades:
Daniel Brühl
Volker Bruch
Riccardo Scamarcio
Levitaja: 
Garsu pasaulio irasai

Mürisevad mootorid ja suurejoonelised võistlused filmis „Suur võidusõit. Lancia Audi vastu“

23. veebruaril jõuab kinoekraanile tõsilugu 1983. aasta ralli maailmameistrivõistlustest, mis tähendasid revolutsiooni autospordis. Filmi „Suur võidusõit. Lancia Audi vastu“ suurepärane näitlejaansambel aitab vaatajatel tunda sedasama adrenaliinitulva, mida 41 aastat tagasi tundsid tõelise ralli pealtvaatajad. 51. Monte Carlo ralli osutus maailma kõige suurejoonelisemaks, võistluslikumaks ja ohtlikumaks spordisündmuseks. See oli kahe auahne firma, kahe filosoofia, kahe legendaarse titaani Audi ja Lancia jõuproov, roolis maailma parimad rallisõitjad.

Nelikveoga Audi on võimas nagu alati, sõidab vaevata ükskõik kui konarlikul teel. Itaalia auto, läbimõeldud disainiga Lancia 037, on tõeline kiskja, tagarattaveoga, kuid kerge ja asfaltteedel suurepärase manööverdusvõimega. Mõlemad meeskonnad on valmis ja kuigi ralli on ohtlik sõiduala, hirmutab neid ainult üks asi: lüüasaamine.

Põnevad trassid, mootorimüra, ohtlikud serpentiinid, tolm, ootamatud olukorrad, kitsad linna- ja külatänavad, aga ka erakordne eneseusk panevad vere möllama. Igast pöördest saab taktikaline mäng, füüsiliste ja vaimsete võimete proovilepanek,  et uuenduslikust tehnikast viimane võtta ja rallisõpradele rõõmu pakkuda. Meeskonnad kasutavad kõiki nippe ja on valmis tegema kõik, et vaid võita.

Kumb siis võidab, kas võimas Audi või autsaider Lancia? Võidusõidu põnevus ja hasart kisuvad vaatajat kaasa, sest tegu pole lihtsalt filmiga, vaid kogemusega, võrdsete vastaste heitlusega alates esimesest mootoripöördest kuni võitja triumfini.