Saatana väljaajamine
The Exorcism (2024)
Põnevik, Õudus
Alla 14. a keelatud
Pikkus: 
1t 35min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
05.07.2024
Alla 14. a keelatudGarsu pasaulio irasai
Lavastaja: 
Joshua John Miller
Osades:
Russell Crowe
Ryan Simpkins
Sam Worthington
Levitaja: 
Garsu pasaulio irasai

Hollywoodi megastaar ja Oscari-võitja Russell Crow naaseb suurele ekraanile. Teda painavad sünged deemonid, kes piinavad ta hinge ja saadavad keha lõputusse põrgusse. Õudusfilmide „Halloween“ ja „Karje“ loojad uurivad oma viimases filmis „Saatana väljaajamine“ inimmõistuse tumedaid sügavikke ja paljastavad pimeduse, mis peitub meist igaühes.

Andekas näitleja Anthony Miller (Russell Crow) peab pidevat võitlust oma isiklike probleemide ja sõltuvustega, kuid võtteplatsil ei kahtle tema andes keegi. Töö teeb Anthony sünge argipäeva helgemaks, aga seda pole kauaks. Pikad töötunnid õudusfilmi võtteplatsil muudavad Anthony isiksust tundmatuseni. Tema käitumine muutub, ta kaotab sageli teadvuse, mõtlemine hägustub, keha on kurnatud. Sellest, mis oli alguses näitleja hiilgav mäng, saab peagi seletamatu õudus, mis tõukab Anthony üha sügavamale hämarusse. Suutmata tegelikkust rollist lahus hoida, kaotab Anthony kontrolli enda üle.

Tema tütre Lee (Ryan Simpkins) ees seisab hirmus ülesanne – leida viis isa vabastamiseks agooniast, mis on tema keha üle võimust võtnud. Võib-olla päästab saatana väljaajamine tema hinge, aga võib-olla paljastab see tõe, mis võib osutuda hirmsamaks isegi deemonlikust needusest.