Oihhh! Seiklus jätkub
Ooops! The Adventure Continues (2021)
Animatsioon, Kogupere, Komöödia, Seiklus
Perefilm
Pikkus: 
1t 25min
Eesti keeles
Ilma subtiitriteta
Kinos alates: 
02.07.2021
PerefilmEesti keelesGarsu pasaulio irasai
Lavastaja: 
Toby Genkel
Sean McCormack
Levitaja: 
Garsu pasaulio irasai

Mäletate karvaseid pesaloomi Dave’i ja Finnyt, keda keegi ei tahtnud laevale võtta? Aga nutikaid grümpe Leah’d ja Hazelit? Pole hullu, kui ei mäletagi. Sest pange end valmis, uus lugu „Oihhh! Seiklus jätkub“ viib teid maailma servale, sinna, kus te pole kindlasti veel käinud.

Kui nii edasi läheb, on lõpp käes! 147 päeva laevas ilma maitsva liha, leiva ja magustoiduta! Ümberringi ainult meri, ei mingit maad silmapiiril, laeval aga 50 tuhat erinevat ja väga näljast looma, lindu ja kaks sinna juhuslikult sattunud pesalooma. Aga see pole veel kõige hirmsam. Hirmus on see, et varsti saab otsa isegi too jube roheline puder. Ja siis … Siis ei hooli enam keegi reeglist „sina ei pea mitte teist elajat ära sööma“! Kaotanud igasuguse lootuse, laseb kuningas lõvi taevasse tuvi, et see lendaks kõrgele ja otsiks maad … Aga maa leiavad hoopis täiesti juhuslikult laevast välja pudenenud paharetid – grümp Leah ja pesaloom Finny! Torm heidab nad erakordselt kaunile saarele.

Raske uskuda, aga siin on olemas kõik, et toita ja katta terve nälginud laevatäis: päike, rohi, vesi, merehõrgutised, pitsa ja isegi apelsinikeeksid! Lausa maapealne paradiis, kuid … saar on juba hõivatud! Esimesed, kes selle saare leidsid ja asustasid, olid eri värvi ja erineva kasukaga pesaloomad! Finny pole kunagi näinud nii paljusid liigikaaslasi. Kas nad lasevad saabujad saarele ja lubavad neil jääda? Muidugi mitte! Ega pesaloomad ole oma muretut maad selleks loonud, et mingid võõrad selle ära rikuksid! Asja teeb keerulisemaks ka see, et ükski loomake ei aima, milline üllatus on varuks saarel asuval uinunud vulkaanil…

Kaasahaarav lugu, kus igal sammul ootavad uued sõbrad, seiklused, midagi ebatavalist, ootamatut, maitsvat ja ilusat. Hirmus huvitav on!