Latte ja maagiline veekivi
Latte Igel und der magische Wasserstein (2021)
Animatsioon, Kogupere, Komöödia, Seiklus
Perefilm
Pikkus: 
1t 22min
Eesti keeles
Ilma subtiitriteta
Kinos alates: 
16.07.2021
PerefilmEesti keeles
Lavastaja: 
Mimi Maynard
Regina Welker
Nina Wels
Levitaja: 
Bigsales OÜ

Latte ei ole tavapärane muretu ja armas siilike! Ta pulbitseb energiast, mida ületab vaid tema enesekindel suhtumine ja pisut liiga elav kujutlusvõime. Muidugi mõista pole tal kunagi puudus kiiretest ja sageli fantaasiarikastest vastustest või selgitustest. Ta armastab rääkida lugusid kõigile, kes tahavad - või siis ei taha - kuulata. Nendes lugudes saab temast justkui kogemata kartmatu kangelannana, kes päästab alati olukorra.

Seega ei tule üllatusena, kui ühel päeval pärast seda, kui metsaelanikud on avastanud, et maagiline veekivi on kadunud ja metsa ähvardab põud, mis viib nad kõik väljasuremiseni, teatab Latte vapralt ja valjult, et tema läheb ja võtab maagilise veekivi tagasi vastiku Karukuninga käest, kes oli selle varastanud. Latte suureks pettumuseks tehakse orav Tjumile ülesandeks temaga kaasa minna. Väike tüütu orav avastab aga, et Latte pruugigi olla nii julge, nagu ta suure suuga räägib.

Kuid Latte ja Tjum peavad peagi ületama vastastikuse vastumeelsuse ja õppima tegutsema meeskonnana, kuna kaks ebatõenäolist kangelast satuvad ootamatult oma elu kõige peadpööritavasse seiklusesse!