Kadunud linn
The Lost City (2022)
Komöödia, Märul, Romantika, Seiklus
Alla 12. a mittesoovitatav
Pikkus: 
1t 52min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
08.04.2022
Alla 12. a mittesoovitatavEstonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: 
Aaron Nee
Adam Nee
Osades:
Brad Pitt
Sandra Bullock
Channing Tatum
Daniel Radcliffe
Levitaja: 
Estonian Theatrical Distribution OÜ

Andekas, ent eraklik menukirjanik Loretta Sage (Sandra Bullock) on terve oma karjääri vältel kirjutanud lugematuid raamatuid eksootilistest paikadest, kus tema lugude täiuslikud peategelased peadpööritavatesse seiklustesse satuvad. Üks bestseller järgneb teisele ning kõigi esikaasi ehib raamatumaailma nõutuim kaanemodell Alan (Channing Tatum), kes on pühendanud oma karjääri Loretta raamatute peategelase Dashi kehastamisele kõikvõimalikel üritustel.

Järjekordsel raamatuturneel satub Loretta ootamatult inimröövi ohvriks. Tema röövijaks on ekstsentriline miljardär Fairfax (Daniel Radcliffe), kes on veendunud, et Loretta raamatust pärit vihjed võivad juhatada ta ennenägematu varanduseni, mida džungel ühel troopikasaarel ammustest aegadest kiivalt varjanud on.

Põledes soovist tõestada kõigile, et tema näol on tegemist millegi enama kui lihtsalt ilusa näolapi ja kena kehaga, võtab Alan nõuks Loretta inimröövlite küüsist päästa. Ei eksi need, kes arvavad, et sugugi kõik ei kulge viperusteta ning ees ootavad peadpööritavad seiklused.

Hoogsa seikluskomöödia "Kadunud linn" peaosades on Sandra Bullock ("Kiirus"), Channing Tatum ("Magic Mike") ja Daniel Radcliffe ("Põgenemine Pretoriast"). Lisaks nendele jääb ekraanil silma paljulubav uustulnuk nimega Brad Pitt...

Lustilise loo lavastas vendadepaar Aaron ja Adam Nee ("Band of Robbers", "The Last Romantic").