Kõik kõikjal ja korraga
Everything Everywhere All at Once (2022)
Fantaasia, Komöödia, Märul, Seiklus, Ulme
Alla 12. a keelatud
Pikkus: 
2t 19min
Inglise, mandariini ja kantoni keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 
19.03.2023
Alla 12. a keelatudOscari võitja4KAdastra Cinema
Lavastaja: 
Daniel Kwan
Daniel Scheinert
Osades:
Michelle Yeoh
Stephanie Hsu
Jamie Lee Curtis
Ke Huy Quan
Levitaja: 
Adastra Cinema

7 Oscari võitja: parim film, parim lavastaja - Dan Kwan ja Daniel Scheinert, parim naispeaosa - Michelle Yeoh, parim naiskõrvalosa - Jamie Lee Curtis, parim meeskõrvalosa - Ke Huy Quan, parim stsenaarium, parim montaaž.

Maailma saatus on kaalul. Ja mitte ühe maailma, vaid sadade ja tuhandete erinevate paralleeluniversiumite saatus. Suur kurjus on pääsenud lahti ning otsib kõikidest maailmadest taga seda ühte ja ainsat Evelyni (Michelle Yeoh), kes oleks suuteline takistama tema õelaid plaane. Selle maailma Evelyn on aga pisikese pesumaja omanik, kes küll teab, et tal seisab ees tähtis päev, kuid arvab, et see peitub kohtumises kurja maksuametnikuga (Jamie Lee Curtis). Just sel hetkel teatab tema mees (Ke Huy Quan), et ei olegi tema mees, vaid pärit paralleelmaailmast ning usub, et just Evelyn on see, kes peab nüüd ja kohe maailma päästma.

Peasosas on James Bondi, Marveli, Kung Fu Panda ja Tiigri ja draakoni filmist tuntud võitluskunstide legend Michelle Yeoh ning kõrvalosades Jamie Lee Curtis (Halloween, Knives Out, True Lies), Ke Huy Quan (The Goonies, Indiana Jones & Temple of Doom), Jenny Slate (Saturday Night Live, Zootopia), James Hong (Big Trouble in Little China, Blade Runner) ja Stephanie Hsu (Marvelous Mrs. Maisel, Shang-Shi and the Legend of Ten Rings).